Mobil Uygulama

Mobil uygulama hakkında aklınıza takılan soruları önceden cevaplandırdık.

Tüm uygulamalarımız Android Studio ortamında JAVA dile ile yazılmıştır. Web panel olarak PHP kullanılmış olup veritabanı teknolojisi olarak MySQL kullanılmıştır.

Evet fake satın alma kontrolü yapılmaktadır. Tespit edildiğinde ürün yüklenmemektedir.

Uygulama üzerinde bizden kaynaklı bir hata olması durumunda ücretsiz olarak giderilmektedir. Her sattığımız uygulamanın arkasındayız. Buna Referanslarımızdan emin olabilirsiniz.

Panel kurulumu, admob reklam yerleşimleri ve bildirim sistemi kurulumu tamamen bize aittir. Size gönderim yapılırken play storeye yüklenmeye hazır şekilde gönderim yapıyoruz.

Mobil uygulama sektörüne yeni girecek müşterilerimizin her konuda yanındayız. Ücret gerekmeksizin, uygulama hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Kurulum, Reklam çalışmaları, Panel kontrolü gibi dökümanları da satın aldıktan sonra size ücretsiz temin ediyoruz.

Uygulamada yaşanacak herhangi bir problemde de koşulsuz şartsız onarımlarını yapıyoruz. Kısacası sizin bu sektörde kazanmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Aklınıza takılan daha farklı sorular için canlı destek ekibimizle görüşün.

Uygulamanın kurulumuna henüz başlanmamış ise elbette iade alabilirsiniz. Ancak uygulama tarafınıza kurulmaya başlandıktan ve kurulduktan sonra kişiye özel kurulum hizmetimiz sebebiyle geri iade alamazsınız.

Uygulamalarımızın rengini tabiki de değiştirebiliriz, uygulamayı satın alırken reskin seçeneğini ”istiyorum” olarak işaretlediğiniz zaman renkleri değiştirilerek kurulum yapılacaktır.

Monegon Hakkında

Monegon şirketi hakkında merak ettiklerinizi soru-cevap kısmında topladık.

Mobil uygulama sektöründe yoğun hizmet vermekle birlikte, Sosyal medya içerik üretimi, SEO ve Pazarlama, Seslendirme ve Arayüz tasarımı gibi birçok dijital alanda hizmet vermekteyiz.

Şirketimizin merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Wyoming eyaletinde yer almaktadır. LLC Şirketidir.