İade Koşulları

DİJİTAL ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ

Elektronik ortam üzerinde hizmet veren olarak faaliyet gösteren “MARKA” / “Monegon LLC” İle kendisinden hizmet alan, sipariş veren, destek alan ve tüm faaliyetlerini hizmet veren tarafından sağlatan kişi sözleşmenin devamında “Hizmet Alan ve MÜŞTERİ” sıfatları ile anılacaktır.

1- SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin içeriği, hizmet alan müşterinin satın alım yapmış olduğu ürünlerin kullanımına son vermesi, iptali ve iadesine ilişkin başvurusudur.

2- SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİK SÜRESİ

Monegon LLC sağlamış olduğu hizmetlerde kurulum öncesi iade imkânı sunmaktadır. Ürün alımı yapıldıktan sonra herhangi bir yazılım kurulumu, teslimi yapılmadıysa müşteri koşulsuz şartsız iade hakkını talep edebilmektedir.

3- İADENİN GEÇERSİZ OLDUĞU HİZMETLER

  • DİJİTAL HAZIR YAZILIMLAR
  • WEB TASARIM & YAZILIM
  • PANEL LİSANSLARI
  • MOBİL UYGULAMA HİZMETLERİ

Yukarıda yer alan ürün ve hizmet ve unsurlar için Monegon LLC tarafından iade edilebilirlik kapsamı dışında olduğu beyan edilmiştir.

Monegon LLC içerisinde sunulan ürün ve hizmetler, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nde de belirtildiği üzere; “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar” cinsinden olduğundan cayma ve iade hakkı bulunmamaktadır.

Monegon LLC satın alacağınız dijital yazılımı elektronik ortamda test etmeniz için çeşitli kanallar sunmaktadır. Monegon’un yayınlamış olduğu hazır yazılım hizmetlerinden herhangi birini satın aldığınız takdirde dijital yazılımı test ettiğinizi onaylarsınız. Monegon LLC’de size test ettiğiniz yazılımın birebirini iletmekle yükümlüdür.

4- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU HİZMETLER

  • HOSTİNG

4.1- İADENİN GEÇERLİ OLDUĞU UNSURLARA İSTİNADEN KOŞUL KAVRAMI MADDESİ

Monegon LLC teknik destek servisi dışında kalan unsurların MÜŞTERİ tarafından Monegon LLC’e yaptıramaması üzerine vazgeçerek iade almaya çalışması, keyfi olarak vazgeçmesi, programının ilk etapta çalışarak sonraki etaplarda çalışmaması ve kendine ait unsurların hizmetinin sonlandırılması. Bu tarz başvurular iadenin geçersizleşmesine sebep olmaktadır.

ÜRÜN İADE SÖZLEŞMESİ, MÜŞTERİ SUNULAN HİZMETLERDEN YARARLANMAYA BAŞLAYARAK BU SÖZLEŞMEYİ OKUYUP KABUL ETTİĞİNİ BEYAN ETMİŞ SAYILIR.